• GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA

• Školské kolo geografickej olympiády sa uskutočnilo 19.1.2024.

Zapojilo sa do nej 29 žiakov z 2.stupňa. Víťazom a úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme.

Kat. G 1. P.Lacko, 2. P. Šoltés, 3. M.Ivančo

Kat. F 1. P.Kačurová, 2. S. Veseleňáková, 3. L. Šternálová

Kat. E 1. D. Zavacký, 2. A. Geročová, 3. J. Juščáková

Medzi úspešných riešiteľov sa zaradili aj E. Poradová, A. Hlaváč a F. Šupik.

Prví traja z každej kategórie postupujú na okresné kolo v SNV.

• DENTAL ALARM V MATERSKEJ ŠKOLE

• V našej materskej škole sme odštartovali osvetový program Dental Alarm, ktorý naše deti hravým spôsobom naučí čistiť si zúbky správne, pravidelne a s radosťou. 1. stretnutie - Hygiena: Deti sa naučiili správnu techniku čistenia zubov. Dozvedeli sa tiež, aké vlastnosti by mala mať správna zubná kefka a prečo. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

• Školské kolo súťaže v prednese prózy a poézie Hviezdoslavov Kubín sa uskutoční vo štvrtok 25.1.2024 o 14.00 v A pavilóne. Súťažiacim prajeme veľa úspechov a tešíme sa na príjemný kultúrny zážitok.

• POZVÁNKA NA DISKOTÉKU

• Milí žiaci,

naša škola pozýva žiakov 2. stupňa zabaviť sa na školskú diskotéku, ktorá sa uskutoční dňa 31.01.2024 od 16,30 do 19,00 h v školskej telocvični.

Tak to nepremeškajte a príďte sa zabaviť!

• POZVÁNKA NA KARNEVAL

• Milí žiaci,

naša škola pozývame žiakov 1. stupňa zabaviť sa na karneval, ktorý sa uskutoční dňa 31.01.2024 od 14,00 do 16,00 h v školskej telocvični.

Tešíme sa na krásne karnevalové masky!

• SUDOKU

• Žiaci 2. stupňa súťažili v riešení SUDOKU. Medzi najlepších patrili:

1.miesto:  P. Halama – 9.A

2.miesto: A. Geročová – 9.A

3.miesto: M. Berthothy – 9.A

Blahoželáme!

• PODPORME SPOLU PROJEKT

• Milí rodičia, starí rodičia a priaznivci školy,

hlasujte  v predajni Tesco za projekt našej školy "Oddychová zóna s knižnicou pre odpočinok a relax".

Hlasovanie prebieha od 15. januára do 11. februára 2024. Pri každom nákupe v  obchode spoločnosti Tesco, dostanete po zaplatení jeden hlasovací žetón, ktorým nás podporíte. Ďakujeme!  Projekty zapojené do hlasovania získajú granty podľa umiestnenia v hlasovaní zákazníkov v danom  regióne v nasledovnej výške: 1.miesto 1 300 €, 2. miesto 600 €, 3. miesto 300 €.

Podporme spolu školský projekt a vytvorme tak pre žiakov priestor, ktorý bude slúžiť deťom pre efektívnejšiu výchovu a vzdelávanie.

Ďakujeme Vám za spoluprácu i za podporu.

Žiaci a zamestnanci ZŠ s MŠ, Maurerova 14, Krompachy

• POZVÁNKA NA RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne rodičovské združenie, ktoré sa bude konať 18. januára 2024 (štvrtok) o 15.00 hod. v kmeňovej triede. Na rodičovskom združení Vám budú poskytnuté informácie týkajúce sa výchovno – vzdelávacích výsledkoch v 1. polroku 2023/2024 a oboznámite sa s plánom aktivít školy na najbližšie obdobie.

Tešíme sa na Vašu účasť.

• KARNEVAL NA ĽADE

• Mesto Krompachy pozýva na Karneval na ľade. V nedeľu 14. januára 2024 so začiatkom o 15.00 hod.

Nasaď si masku, obuj korčule a ukáž sa všetkým na ľade.

• ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

• Vážení rodičia, milí žiaci a priatelia školy,

prajeme Vám šťastný a úspešný nový rok 2024. Nech je naplnený hlavne zdravím, pokojom, radosťou, láskou a dobrými vzťahmi.

• OZNÁMENIE O RIADITEĽSKOM VOĽNE

• Riaditeľka Základnej školy s materskou školou, Maurerova 14, Krompachy v zmysle § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní / školský zákon / a o zmene a doplnení  niektorých zákonov  udeľuje   dňa   22. decembra 2023 (piatok) riaditeľské voľno pre deti materskej školy a žiakov 1. - 9. ročníka z dôvodu vysokej chorobnosti detí/žiakov a pedagogických zamestnancov. Prevádzka školskej jedálne a školského klubu detí  bude zatvorená.

• VIANOČNÝ POZDRAV

• Vianočné sviatky ako i Nový rok sú už pred dverami a my Vám prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov, pevné zdravie  a všetko dobré nech Vás sprevádza v novom roku 2024.

To Vám želá Mgr. Dagmar Lučanská, riaditeľka školy a kolektív zamestnancov školy.

vyučovanie dňa 22.12.2023 (piatok) bude končiť žiakom na 1. stupni 4. vyučovacou hodinou a žiakom na 2. stupni 5. vyučovacou hodinou.  Prevádzka školského klubu detí bude do 15,30 h zabezpečená.